Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: książka tv
rozmiar czcionki:  A A A

Małgorzata Kożuchowska opowiada o książkach [55 MTK]

2010-05-24 11:33:00


Małgorzata Kożuchowska, którą spotkaliśmy na Targach Ksiązki, opowiedziała nam co czyta i gdzie kupuje książki ...
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Małgorzata Kożuchowska opowiada o książkach [55 MTK]

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.


W niedzielę na targach podpiszą ...

2012-05-12 11:10:32
Piotr Adamczyk            
Media Rodzina - A163 - 12:00

Elżbieta Adamska            
FK Olesiejuk - A124 - 13:00-14:00
 
Marcin Bałczewski        
FORMA - C319 - 13:00-14:00

Katarzyna Berenika Miszczuk    
W.A.B. - C321 - 12:00-13:00

Zofia Beszczyńska        
Akapit Press - A128 - 11:00

Krzysztof Beśka            
MG - A120 - 16:00

Aleksandra Boćkowska        
MG - A120 - 11:00

Stefan Bratkowski
Czytelnik - C317 - 12:00-13:00

Iza Broszkowska            
Więź - C357 - 12:30-13:30

Marcin Brykczyński
Literatura - A167 - 14:00-15:00

Joanna M. Chmielewska
MG - A120 - 11:00

Henryk Jerzy Chmielewski    
Prószyński i S-ka - A164 - 12:00

Wanda Chotomska
Literatura - A167 - 11:00-12:30

Dorota Combrzyńska-Nogala
MG - A120 - 14:00

Tomasz Cyz
Zeszyty Literackie - C337 - 12:30
 
Członkowie grupy De Mono    
Platon - C313 - 12:00

Alicja Długołęcka
Czarna Owca - C346 - 12:00

Łukasz Drobnik
FORMA - C319 - 12:00-13:00

Elżbieta Dzikowska
Rosikon Press - A162 - 11:00

Katarzyna Enerlich
MG - A120 - 13:00

Marzena Filipczak        
Media Rodzina - A163 - 14:00

Piotr Fronczewski
Media Rodzina - A163 - 11:00
 
Bartosz Gardocki
Zysk i S-ka - A160 - 14:00-15:00

Marek Gaszyński
RYTM - A127 - 12:00-13:00

Dorota Gellner
Bajka - A126 - 11:00-16:00

Piotr Głuchowski
Agora - A125 - 12:00

Grzegorz Górny
Rosikon Press - A162 - 15:00

Katarzyna Grochola
Literackie - C345 - 11:00

Andrzej Grodecki
FORMA - C319 - 14:00-15:00

Henryk Grynberg
Czarne - C332 - 10:00-10:45

prof. Czesław Grzelak
RYTM - A127 - 14:00-15:00

Małgorzata Gutowska-Adamczyk    
PWN - A131 - 12:00-13:00
 
Wiesław Helak
Trio - C312 - 12:00-13:00

Katarzyna Herbert        
a5 - C349 - 12:00-13:00

Lechosław Herz
Iskry - C353 - 14:00

Corinne Hofmann
Świat Książki - A103 - 14:00

Krzysztof Hołowczyc
FK Olesiejuk - A124 - 10:00-11:15

Danuta Jackiewicz
Sala Kopernika, Kanapa Literacka - Dom Spotkań z Historią    
13:00-14:00     spotkanie, autorka "Karol Beyer 1818-1877"

Elżbieta Janicka
Krytyka Polityczna - C325 - 12:00

Anna Jarmusiewicz
M - C314 - 11:00-13:00

Reni Jusis
Sala Sienkiewicza - Mamania - 
13:00-14:00     spotkanie "Ekorodzice czyli kto?"

Aleksander Kaczorowski
Czarne - C332 - 14:30-15:15

Gabriel Leonard Kamiński    
FORMA - C319 - 10:00-11:00

Ewa Karwan-Jastrzębska
Media Rodzina - A163 - 13:00

Grzegorz Kasdepke
FK Olesiejuk - A124 - 11:30-12:45

Yasmina Khadra
Sonia Draga - A142 - 11:00-13:00

Kasia Klich
Prószyński i S-ka - A164 - 13:30

Krystyna Kofta
W.A.B. - C321 - 11:00-12:00

Krystyna Kofta
Świat Książki - A103 - 12:00

Janusz Koryl
Dreams - A132 - 12:00

Magda Kozak
Bellona - A144 - 14:00

Tomasz Kuba Kozłowski        
Sala Mickiewicza
Dom Spotkań z Historią - B202b - 11:30-12:00

Piotr Kraśko            
FK Olesiejuk - A124 - 15:00-16:00

Zofia Kucówna
Zysk i S-ka - A160 - 13:00-13:50
 
Sławomir Leśniewski        
Bellona - A144 - 14:00

Maria Ewa Letki
Bajka - A126 - 12:00-14:00

Adam Lipszyc
Sic! - C334 - 13:00-14:00

Renata Lis
Sic! - C334 - 12:00-13:00

Janusz Majewski
Marginesy - C335 - 10:00-12:00

Grzegorz Miecugow
FK Olesiejuk - A124 - 14:15-15:15

Marcin Mortka
Zielona Sowa - A129 - 11:30

Krystyna Nepomucka        
Akapit Press - A128 - 14:00

Chris Niedenthal
Marginesy - C335 - 14:00-16:00

Marek Nowakowski
Iskry - C353 - 12:00

Marianna Oklejak
EGMONT POLSKA - A130 - 11:00

Marta Owczarek
Świat Książki - A103 - 13:00
   
Joanna Paradowska        
FK Olesiejuk - A124 - 10:00-11:15

Andrzej Pilipiuk
FK Olesiejuk - A124 - 10:00-11:15

Sergiusz Pinkwarta
Akapit Press - A128 - 12:00

Eliza Piotrowska
Media Rodzina - A163 - 14:00

Bogdan Plomin
Arkady - C326 - 12:00-13:00

Lidia Popiel
Świat Książki - A103 - 11:00

Cezary Prasek
Bellona - A144 - 13:00

Mariola Pryzwan
MG - A120 - 12:00 i 15:00

Monika Richardson        
Świat Książki - A103 - 11:00

Dawid Rosenbaum
Magazyn Bluszcz Wyd. Elipsa - C378 - 13:00

Janusz Rosikoń
Rosikon Press - A162 -15:00

Olga Rudnicka
Prószyński i S-ka - A164 - 14:15
 
Raja Shehadeh
Czarne - C333 - 11:00

Joanna Siedlecka
MG - A120 - 12:00

Agnieszka Skopińska
Dwie Siostry - A152 - 11:00-12:00

Bartłomiej Skowroński
Świat Książki - A103 - 13:00

Irena Sławińska
Rosikon Press - A162 - 13:00

Izabela Sowa
Akapit Press - A128 - 13:00

Zofia Stanecka
EGMONT POLSKA - A130 - 11:00

Barbara Stanisławczyk
REBIS - C300 - 13:30-14:30

Andrzej Stasiuk
Czarne - C332 - 12:00-13:15

Wojciech Staszewski
Agora - A125 - 12:00

Dimitrij Strelnikoff
Iskry - C353 - 11:00

Małgorzata Strękowska-Zaremba
Magazyn Bluszcz Wyd. Elipsa - C378 - 11:00

Małgorzata Strzałkowska
Bajka - A126 - 14:00-16:00

Stefan Szczepłek
Marginesy - C335 - 10:00-12:00

Marcin Szczygielski
Latarnik - A133 - 14:00-15:00

Mariusz Szczygieł
Agora - A125 - 14:00

Marta Sztokfisz
Marginesy - C335 - 12:00-14:00

Małgorzata Szumowska
Krytyka Polityczna - C325 - 15:00

Tomasz Szwed
BIS - B208 - 14:00-15:00

Janusz Tazbir
Iskry - C353 - 13:00

Tomasz Trojanowski
Literatura - A167 - 13:00-14:00

Jan Turnau
Agora - A125 - 13:00

Maria Ulatowska
Prószyński i S-ka - A164 - 11:00

Michał Urbaniak
Agora - A125 - 15:00

Krzysztof Varga
Czarne - C332 - 13:30-14:30

Tomas Venclova
Zeszyty Literackie - C337 - 11:30
   
Małgorzata Warda
Prószyński i S-ka - A164 - 15:00

Przemysław Wechterowicz
Ezop - A153 - 12:00

Szewach Weiss
M - C314 - 11:00-13:00

Marcin Wicha
Czarna Owca - C346 - 13:00

Wojciech Wiktorowski
Marginesy - C335 - 14:00-16:00

Paulina Wilk
Carta Blanca - A131 - 11:00-12:00

Agnieszka Wiśniewska
Krytyka Polityczna - C325 - 15:00

Ludwika Włodek
Literackie - C345 - 13:00

Martyna Wojciechowska        
FK Olesiejuk - A124 - 13:00-14:50

Ryszard Wolański
REBIS - C300 - 12:00-13:00

Tomasz Wołek
FK Olesiejuk - A124 - 11:30-12:45

Magdalena Zawadzka
Marginesy - C335 - 12:00-14:00

Dorota Zawadzka
FK Olesiejuk - A124 - 13:00-14:00

XXX-lecie Zeszytów Literackich - C337                    
Niedziela, 13 maja godz. 16:00        
spotkanie przyjaciół z udziałem  Katarzyny Herbertowej, Tomasza Cyza,  Wojciecha Karpińskiego,  Anny Piwkowskiej, Roberto Salvadoriego, Barbary Toruńczyk, Joanny Ugniewskiej, Tomasa Venclovy, Marka Zagańczyka, i autorów , "ZL"117: Moskwa (Zofia Król, Anna Piwkowska, Tomasz Różycki, Magdalena Tulli, Adam Zagajewski, Zofia Zaleska).

Rafał Ziemkiewicz        
Zysk i S-ka - A160 - 12:00-12:50

Sylwia Zientek            
Prozami - C316 - 13:00-14:00

Ewa Żeromska            
Samo Sedno - A102 - 12:00-13:00
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2021 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77