Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: książka tv
rozmiar czcionki:  A A A

Michał Ogórek - Wywiad 5 WTK

2014-09-09 22:12:46

Na 5 Warszawskich Targach Książki udało nam się porozmawiać z Michałem Ogórkiem, felietonistą tudzież satarykiem. Rozmowę rozpoczął  Marcin Godlewski :)


Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Michał Ogórek - Wywiad 5 WTK

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.


4 Warszawskie Targi Książki zakończone

2013-05-21 11:45:42
       Za nami już największe warszawskie i krajowe Targi Książki i zarazem święto czytelnictwa. Jak się okazuję zmiana lokalizacji z Pałacu Kultury i Nauki na Stadion Narodowy była strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Na powierzchni ponad dwukrotnie większej niż w PKiN zaprezentowało się blisko 500 wystawców z kraju i ze świata.

     - IV Warszawskie Targi Książki odniosły duży sukces i już zbieramy bardzo pozytywne oceny tego wydarzenia od jego uczestników. - mówi Jacek Oryl, prezes zarządu Murator Expo. - Stadion zdał egzamin, chociaż logistycznie to znacznie bardziej skomplikowane zadanie od obsługi meczu piłkarskiego.

     Szacuje się, że w ciągu czterodniowej imprezy targi odwiedziło 60 000 ludzi, co jest kolejnym rekordem frekwencji tej imprezy.

     - Targi Książki to najważniejsza impreza w warszawskim kalendarzu imprez targowych - była i jest warszawską wizytówką. Dzięki przenosinom na Stadion Narodowy jestem przekonany, że stanie się również w najbliższych latach prawdziwą wizytówką Polski na arenie europejskiej. - podsumowuje dalej Oryl. - Dziękujemy wszystkim ludziom książki, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej edycji - wydawcom, pisarzom i mediom, które w tym roku zrobiły bardzo wiele dla nagłośnienia naszego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że zainteresowanie książką i moda na czytanie, która wybuchła w związku z tym wydarzeniem nie będzie przejściowa a w kolejnych latach na Warszawskie Targi Książki  będzie nie tylko warto przychodzić  - przychodzić  tu będzie wypadało.

     Dodamy tylko, że na imprezie nie zabrakło popularnej "Uliczki Antykwarycznej", która także zanotowała rekord frekwencji, a antykwariusze choć zmęczeni po 4 dniach byli bardzo zadowoleni i obiecali, że za rok też zaprezentują swoje zbiory warszawskiej publice.

W dniach 22-25 V 2014r. Na Stadionie Narodowym V jubileuszowe Warszawskie Targi Książki.

Do zobaczenia za rok !
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
 
Nasza ankieta
Kto jest najwybitniejszym autorem kryminałów z okresu PRL ?
 
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2018 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77