Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: książka tv
rozmiar czcionki:  A A A

Uliczka Antykwaryczna - Podsumowanie 4 WTK

2013-05-29 18:42:30


     Tradycyjnie już na koniec targów przed obiektywem kamery stanęli antykwariusze tworzący i organizujący Uliczkę Antykwaryczną. Podsumowują oni 4 dni 4 Warszawskich Targów Książki. Zmęczeni, ale zadowoleni.

Do zobaczenia za rok !

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Uliczka Antykwaryczna - Podsumowanie 4 WTK

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.


Czytajmy w parku: Topless !

2011-11-07 17:52:17
     W Nowym Jorku tego lata kilka zwolenniczek czytelnictwa powołało do życia klub. Klub nie byle jaki. Topless Book Club, bo o ten klub właśnie chodzi zrzesza miłośniczki czytania i opalanie się toples. Ten pomysł przypadł do gustu wielu paniom (pannom), i każde kolejne spotkanie gromadziło coraz większą ilość uczestniczek czytania topless. Dotychczas odbyło się spotkań osiem, i na pewno ta liczba nie jest ostatnia. Uczestniczki spotkań udowadniają, że książki nie są domeną jedynie nieatrakcyjnych, okutanych w grubaśne swetry i okrytych sukniami poniżej łydki kobiet. Obrońców moralności uświadamiamy, że Nowy Jork jest miejscem w którym prawnie można przebywać na powietrzu topless i z tego tytułu nie grożą żadne konsekwencje, tak prawne jak i finansowe. Szkoda, że w Polsce nawet na plażach, topless jest ścigane z urzędu, a komu to przeszkadza ?

     My oczywiście bardzo kibicujemy temu przedsięwzięciu, i mając na uwadzę to jak bardzo staramy się naśladować amerykanów we wszystkim, tym razem z niecierpliwością czekamy na Polską wersję Toplessowego Klubu Książki :)

Zdjęcia zaczerpnięte z :http://coedtoplesspulpfiction.wordpress.com/

Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2020 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77