Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: książka tv
rozmiar czcionki:  A A A

Reklama Antykwariatu Atticus

2010-02-20 12:48:15


W reklamie nic nie mówią to i my nie piszemy :)
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Reklama Antykwariatu Atticus

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Pamiętam jak wydałam tam kiedyś wszystkie pieniądze, które dostałam na wakacje:). Tylko wtedy książki stertami leżały jeszcze na ziemi i trudno było się poruszać, nie było aż takiego porządku;);) Polecam:)
Anonim 2011-09-05 13:38:36
Antykwariat może i fajny ale filmik bez rewelacji :/ jednak "Książka dla Każdego" me lepsze pomysły na reklamowanie swojej marki za pomocą you tube'a :)
Anonim 2010-05-22 01:02:46

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.


Salon Ciekawej Książki Łódź 7-9 grudnia

2012-11-12 16:13:13
SALON CIEKAWEJ KSIĄŻKI DLA DZIECI, NAUCZYCIELI I RODZICÓW
 
W najbliższym czasie odbędzie się w Łodzi II Salon Ciekawej Książki - Targi Nowej Książki.

Przedstawiciele branży wydawniczej zaprezentują swoją ofertę w nowoczesnym obiekcie targowym - Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 4 w Łodzi. Znaczącą grupę wystawców stanowić będą wydawnictwa z ofertą dla dzieci, a wśród imprez towarzyszących znajdzie się wiele warsztatów dla dzieci poświęconych książce artystycznej oraz warsztaty i panele dyskusyjne dla nauczycieli i bibliotekarzy.

W dniach 7 - 9 grudnia 2012 odbędzie się w ŁodziII edycja Salonu Ciekawej Książki, organizowana przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Duża część targów - zarówno pod względem wystawienniczym jak i programowym - poświęcona będzie dzieciom - pracy z dziećmi i wykorzystaniu książek w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Na targach będzie można znaleźć książki wydawnictw: LITERATURA, Akapit-Press, Ładne Halo, BIS, EZOP, Zakamarki, Czarna Owieczka, Hokus-Pokus, Wytwórnia, Dwie Siostry, Amea, Tatarak, Czerwony Konik. Lista nadal się wydłuża.

Na wszystkie dzieci będzie czekał LABIRYNT: WIELKA KSIĘGA O KSIĄŻKACH. Labirynt to specjalna przestrzeń, obiekt artystyczny, po którym spacer ma być poetycką przygodą, wielka pochwała książek i ich ogromnej mocy oddziaływania, ze szczególnym uwzględnieniem siły działania obrazu. Labirynt zostanie stworzony przez Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56.

W foyer Hali CKW stanie wystawa prac Iwony Chmielewskiej MYŚLĄCE KSIĄŻKI - ŚWIATOWE OBLICZA PICTUREBOOK. Będzie towybór oryginałów ilustracji z trzech książek Iwony Chmielewskiej. Książki obrazowe - poruszając ważne problemy społeczne, a nawet filozoficzne - to unikalny w Polsce, a znany w wielu krajach świata przykład książek, które prowokują do myślenia i szukania odpowiedzi. Podczas targów odbędzie się również spotkanie z Iwoną Chmielewską.

     WARSZTATY DLA DZIECI

WARSZTATY Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki Kamienica 56:

Czy książki rosną na drzewach? - 7 grudnia (piątek)

Dyskretne życie liter - co robią litery kiedy mają wolne. - 8 grudnia (sobota)

Bierzemy "Kłopot" na warsztat! Twórcze życie kształtów. - 8 grudnia (sobota)

Re-nowacja. Książki nieoczywiste. - 10 grudnia (sobota)

DZIECI FILOZOFUJĄ. Zapraszamy na grę w myślenie i szukanie odpowiedzi! Warsztaty wokół książki "Uczucia, co to takiego?" Wydawnictwa Zakamarki - 10 grudnia (niedziela)

Na warsztaty w piątek i sobotę obowiązują zapisy.

RADOŚĆ CZYTANIA I TWORZENIA - warsztaty Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom:

Warsztaty literackie - zabawa słowem, układanie wierszy, bajek, opowiadań. Warsztaty artystyczne "Moja kartka". - 7 grudnia (piątek)

Warsztaty artystyczne - "Książka marzeń" - 8 grudnia (sobota)

"Lokomotywa i inne pociągi" - Warsztat książki artystycznej - 9 grudnia (niedziela)

Na warsztaty w piątek i sobotę obowiązują zapisy.

"Czy lalki są tylko dla małych dziewczynek?" - spotkanie z książką "Lala Lolka" i warsztaty zabawek Karamby, organizowane przez Wydawnictwo ŁADNE HALO

8 grudnia (sobota). Bez zapisów.

OPOWIEŚCI ŁOWCÓW SŁÓW - zaprasza Wydawnictwo OFFICYNA i Łowcy Słów

9 grudnia (niedziela). Bez zapisów.

SPOTKANIA I WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI i RODZICÓW

WIDZIEĆ WIĘCEJ - EDUKACJA A WSPÓŁCZESNA KSIĄŻKA DLA DZIECI

7 grudnia (piątek), godz. 12.00 - 15.30

Stowarzyszenie KAMIENICA 56 oraz Poza Rozkładem zapraszają do udziału w panelu dyskusyjnym pomyślanym jako miejsce wymiany doświadczeń i pomysłów na wykorzystanie współczesnej książki dla dzieci, zwłaszcza książki obrazowej w procesie edukacji (przedszkolnej, szkolnej i domowej). Do udziału w panelu zapraszamy szczególnie nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, bibliotekarzy, animatorów kultury, studentów kierunków pedagogicznych i rodziców. Więcej informacji: >>>
 
INDYWIDUALNE WZORCE MYŚLOWE - CZYLI MYŚLENIE NA PEŁNYCH OBROTACH

7 grudnia (piątek), godz. 17.00 - 18.30

8 grudnia (sobota), godz. 14.00 - 16.00

9 grudnia (niedziela), godz. 12.00 - 14.00

Salon Usług Edukacyjnych zaprasza na otwarte warsztaty z zakresu psychologii praktycznej, podczas których zapoznają się Państwo z koncepcją Indywidualnych Wzorców Myślowych, współczesnej teorii przybliżającej działanie naszego mózgu. Do udziału w warsztacie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ciekawą formą pracy ze swoim potencjałem.

"DZIECI JANUSZA KORCZAKA - W KSIAŻKACH I SIEROCIŃCU" - spotkanie z Beatą Ostrowicką

7 grudnia (piątek), godz. 15.00 - 16.00

Wydawnictwo Literatura zaprasza bibliotekarzy i nauczycieli szkół podstawowych na konferencję pod hasłem "Dzieci Janusza Korczaka - w książkach i sierocińcu" z Beatą Ostrowicką, autorką książki dla dzieci "Jest taka historia. Opowieść o Januszu Korczaku." Spotkanie ma na celu przybliżenie koncepcji wychowawczych wielkiego pedagoga. Przed wystąpieniem B. Ostrowickiej zapraszamy na prezentację serii książek "Wojny dorosłych - historie dzieci" objętych honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Redaktor Naczelna Wydawnictwa Literatura opowie o tym niezwykłym cyklu książek, które zapoznają małego czytelnika z bardzo trudnym tematem - II wojną światową.

Grupy zorganizowane mogą zwiedzać Salon i uczestniczyć we wszystkich zdarzeniach BEZPŁATNIE, na podstawie podpisanej i podstemplowanej listy osób, przekazanej do Biura Organizacyjnego w Hali CKW.

Zachęcamy również rodziców do odwiedzania Salonu z dziećmi. Dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową: Salon będzie można zwiedzać za DWA ZŁOTE po zakupieniu poprzez stronę http://www.mtl.lodz.pl/dla-zwiedzajacych/kup-bilet-on-line/

Salon można będzie odwiedzać:

7 grudnia 2012 w godz.  10:00 - 18:00

8 grudnia 2012 w godz.  10:00 - 18:00

9 grudnia 2012 w godz.  10:00 - 17:00

 

Więcej informacji na stronach

WWW.SALONCIEKAWEJKSIAZKI.PL

http://www.facebookcom/SalonCiekawejKsiazki

Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2019 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77