Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
rozmiar czcionki:  A A A

Małe czytelnicze fetysze, czyli SaveUp w praktyce...

2011-04-14 12:51:35
     Każdy miłośnik książek kocha zapach farby drukarskiej na stronach białego papieru. Z powodu tych małych fetyszy czytelnicy chętnie odwiedzają księgarnie, gdzie mogą dać upust swoim małym pragnieniom. Ale czy zapach pieniędzy nie jest bardziej pociągający?
     Naprzeciw sytuacji bytowej czytających Polaków, w tym sporej grupy studentów, która z powodu poszerzania wiedzy odkłada swój kapitał w czasie, wyszły księgarnie internetowe. Sprzedają one pozycje książkowe dużo taniej, a dodatkowo zapewniają szybką i sprawną dostawę. Jednak i tu zdarza się, że jedna księgarnia nakłada marże większą, inna mniejszą a jeszcze inna liczy sobie niebotyczne sumy za dostawę.
     Łatwo się zgubić w gąszczu internetowych ofert. Jednak jest już rozwiązanie, które pozwala kupować zawsze najtaniej. Wystarczy na swojego iPhona ściągnąć aplikacje SaveUp, która umożliwia skanowanie kodów kreskowych i numerów ISBN pozycji, które czytelnik pożąda.
     Robimy jedno zdjęcie i na ekranie iPhona widzimy pełną ofertę księgarni, a wkrótce również antykwariatów, które upragnioną przez nas książkę mają w asortymencie. Na górze pokazana jest różnica cenowa, po prawej stronie natomiast cena książki w konkretnej księgarni. Wybieramy najtańszą, wysyłamy ofertę na swoją skrzynkę pocztową i kupujemy. Po kilku dniach w rękach mamy upragnioną książkę, a w portfelu pachną nam dziesięciozłotówki. I wilk syty, i owca cała.
     Aplikację można pobrać za darmo na stronie saveup.pl oraz w AppStore .

Autor tekstu: Anna Kurek
 
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Małe czytelnicze fetysze, czyli SaveUp w praktyce...

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2021 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77